اختیارنامه کارت بانکی پلیس فتا مجرم فضای مجازی

اختیارنامه: کارت بانکی پلیس فتا مجرم فضای مجازی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بنزین و گاز گران می‌شود ، 9 حامل انرژی گران می‌شود

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: تبصره ۱۸ لایحه بودجه ۹۷ به منزله چک سفید امضای مجلس جهت دولت در مورد زیاد کردن حامل‌های انرژی تلقی می‌شود.

بنزین و گاز گران می‌شود ، 9 حامل انرژی گران می‌شود

9 حامل انرژی گران می شود/ بنزین و گاز گران می شود

عبارات مهم : انرژی

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: تبصره ۱۸ لایحه بودجه ۹۷ به منزله چک سفید امضای مجلس جهت دولت در مورد زیاد کردن حامل های انرژی تلقی می شود.

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت وگو با فارس، با اشاره به لایحه بودجه سال 97 کل کشور اظهار داشت: با توجه به عملکرد بودجه سال 96 و عدم تحقق بخش زیادی از درآمدهای امسال که همراه با زیاد کردن تنخواه 36 هزار میلیارد تومانی بوده هست، باید در لایحه سال آینده نگاه واقع بینانه تری به درآمدها وجود داشته باشد.

بنزین و گاز گران می‌شود ، 9 حامل انرژی گران می‌شود

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در مورد تبصره 18 لایحه مبنی بر اینکه صد درصد مابه التفاوت منابع حاصل از قیمت حامل های انرژی در سال 97 نسبت به ابتدای سال 96 به حساب خاصی نزد خزانه واریز شود، اظهار داشت: به نظر می رسد دولت به دنبال زیاد کردن قیمت حامل های انرژی بوده و با این تبصره به دنبال مجوز قانونی جهت انجام این کار است.

این نماینده مجلس تأکید کرد: تصویب این تبصره به معنای چک سفید امضای مجلس به دولت خواهد بود و عملاً دست دولت را جهت هرگونه زیاد کردن حامل های انرژی باز می گذارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: تبصره ۱۸ لایحه بودجه ۹۷ به منزله چک سفید امضای مجلس جهت دولت در مورد زیاد کردن حامل‌های انرژی تلقی می‌شود.

حاجی بابایی با اشاره به ماده 39 قانون برنامه ششم تصریح کرد: طبق این قانون دولت مجوز زیاد کردن حامل های انرژی را دارد و می تواند آن را در بودجه های هر سال لحاظ کند، به همین منظور نیز دولت چنین پیشنهاد ی آورده است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا امکان زیاد کردن حامل های انرژی در امسال نیز وجود دارد، گفت: تبصره 14 قانون بودجه سال 96 نیز این امکان را جهت دولت فراهم می کند، درعین حال عبارات استفاده شده است در تبصره 18 لایحه سناریوی زیاد کردن این حامل ها در امسال را نیز قوت می بخشد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: قانون هدفمندی یارانه ها 9 حامل انرژی مانند بنزین، آب، گاز، نفت و گاز، نفت کوره، خوراک پتروشیمی، نفت سفید، CNG و برق با تصویب این مجوز زیاد کردن خواهند یافت و آن طور که آینده نگری شده، در مسیر کارآفرین به خدمت گرفته خواهد شد.

بنزین و گاز گران می‌شود ، 9 حامل انرژی گران می‌شود

حاجی بابایی تأکید کرد: قرار بود، دولت طی سال های گذشته (پنج سال ۸۹ تا انتهای ۹۴) هدفمندی را اجرا کند و اکنون با توجه به کم کردن درآمدها، چاره ای جز زیاد کردن قیمت ها وجود ندارد.

واژه های کلیدی: انرژی | بنزین | قانون | برنامه | قانونی | کمیسیون | لایحه بودجه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs