اختیارنامه کارت بانکی پلیس فتا مجرم فضای مجازی

اختیارنامه: کارت بانکی پلیس فتا مجرم فضای مجازی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی قدردان پیگیری‌ روحانی جهت برطرف حصر هستیم / برخی می‌خواهند با دروغ ازمردم رای بگیرند ، خاتمی/ شکوری‌‌راد

محمدرضا خاتمی گفت: جناح به اصطلاح اصولگرای ما آنچنان از هم پاشیده که حتی توان معرفی یک کاندیدای در ارزش ریاست‌جمهوری ندارند.

قدردان پیگیری‌ روحانی جهت برطرف حصر هستیم / برخی می‌خواهند با دروغ ازمردم رای بگیرند ، خاتمی/ شکوری‌‌راد

خاتمی:قدردان پیگیری روحانی جهت برطرف حصر هستیم /شکوری راد:برخی می خواهند با دروغ ازمردم رای بگیرند

عبارات مهم : ایران

محمدرضا خاتمی گفت: جناح به اصطلاح اصولگرای ما آنچنان از هم پاشیده که حتی توان معرفی یک کاندیدای در ارزش ریاست جمهوری ندارند.

محمدرضا خاتمی در همایشی که به همت ستاد جوانان روحانی در سالن همایش های اریکه ایرانیان برگزار شد، گفت: ما شاهد هستیم کسانی وارد عرصه انتخابات شدند که مهمترین سابقه آنها شکست در انتخابات و حتی عدم یک روز سیاست ورزی و اداره امور کشور هست. درست است در تبلیغات خود به روحانی و جهانگیری اتهام سنتی بودن سیاست ورزی می زنند ولی شما بگویید در کدام کشوری کسی که نه یک بار بلکه دو بار شکست می خورد باز وارد عرصه مسابقه می شود؟ البته بعید نیست که با این از هم پاشیدگی جناح اصولگرا در ۱۴۰۰ هم باز شاهد حضور همین صورت ها باشیم.

قدردان پیگیری‌ روحانی جهت برطرف حصر هستیم / برخی می‌خواهند با دروغ ازمردم رای بگیرند ، خاتمی/ شکوری‌‌راد

خاتمی یادآور شد: ما اینجا هستیم نه جهت اینکه دلواپس انتخابات ریاست جمهوری باشیم. خدا را شکر هم عملکرد رییس جمهور هم توانمندی آنها در دفاع از خود به گونه ای ست که آرای انبوه ملت را جذب می کنند ولی این جمع فرصتی است که ما با آرزوی بزرگ های اصلاحات تجدید عهد کنیم. جناب آقای روحانی این جمع که برشی از جامعه کشور عزیزمان ایران است با اراده نیرومند خود سه هفته دیگر شما را جهت دور دوم انتخابات خواهد کرد ولی آقای روحانی را در دور دوم چطور می خواهیم؟

او ادامه داد: ما روحانی را می خواهیم که مانند هر لحظه راست بگوید و از ریا بپرهیزد و حقایق را با مردم در میان بگذارد در برخورد با موانعی که برایش ایجاد می کنند قاطع باشد و مردم را محرم ترین ها بداند. ما روحانی را می خواهیم که مثل چهار سال گذشته از هیچ رسانه و خبرنگاری شکایت نکند. به گونه ای باشد که نظامی ها را به پادگان ها برگرداند.

محمدرضا خاتمی گفت: جناح به اصطلاح اصولگرای ما آنچنان از هم پاشیده که حتی توان معرفی یک کاندیدای در ارزش ریاست‌جمهوری ندارند.

خاتمی خاطرنشان کرد: علی رغم قدم های خوب در دانشگاه ها هنوز سایه نهادهای امنیتی بر سر دانشگاه گسترده است و دانشجویان ما که نه تنها اعتبار مهم اصلاحات اند بلکه موتور توسعه کشور عزیزمان ایران هستند باید این امکان را داشته باشند تا نقش عالی خود را در امور کشور ایفا کنند ما در عرصه همکاری همه شهروندان ایرانی با زبان ها و مذاهب متفاوت هنوز دچار اشتباهات اساسی و فراوان هستیم و از روحانی می خواهیم وقت ها را برابر جهت همه ایرانیان فراهم کند.

او تاکید کرد: ما از روحانی می خواهیم فراتر از شعار، جایگاه زنان و جوانان را در عرصه مدیریت های کلان کشور فراهم کند و با بهانه های نداشتن تجربه و تخصص این نسل آینده کشور عزیزمان ایران را از عرصه کنار نگذارد. روحانی در سال ۹۲ شعارهایی داد که در بسیاری موفق بود. ما می دانیم چه موانعی بر سر راه او بود آن چه امروز در همه تجمعاتی نظیر این دیده می شود تنها تاکیدی بر این شعارهاست. اگر روحانی شعار برطرف حصر را داد ما موانع را می دانیم و قدردان پیگیری ها و تلاش های ایشان هستیم ولی آقای روحانی! شما نماینده اکثریت کشور عزیزمان ایران هستید شما صدای این ملت درون حاکمیت هستید و باید با اقدامی قاطع و صدایی رسا بازتاب دهنده این خواست ملی درون حاکمیت باشید.

این فعال سیاسی اصلاح طلب تصریح کرد: اگر ما خواستار برطرف حصر هستیم، به خاطر این است که ما می خواهیم کدورت ها کنار گذاشته شود و با انسجام و وحدت توان کشور جهت سازندگی به کار گرفته شود. همه اینها با گزینش مدیران شایسته و توانمند و شجاع و متخصص امکان پذیر است که اسیر ملاحظات درون ساخت قدرت نشوند. همه این ها جهت این است که ایرانی آباد و سرافراز داشته باشیم و فساد ریشه کن شود بدانید دوستان امروز جمع شدیم نه جهت اینکه ۲۹ اردیبهشت کار کنیم از امروز جهت چهار سال آینده و استمرار دولت اصلاحات جهت هشت سال بعد آن رقم می خورد آن قدر حجم خرابی ها زیاد است که نه یک دولت چهارساله بلکه دولت شانزده ساله جهت برطرف خرابی ها مورد نیاز است.

قدردان پیگیری‌ روحانی جهت برطرف حصر هستیم / برخی می‌خواهند با دروغ ازمردم رای بگیرند ، خاتمی/ شکوری‌‌راد

او با تاکید بر اینکه جهت انتخابات ریاست جمهوری نگرانی نداریم بلکه باید به انتخابات شوراها هم دقت کنیم، گفت: انتخابات شورا باید از لحاظ همکاری مردم در مدیریت شهری مورد توجه قرار گیرد باید در شهری مثل پایتخت کشور عزیزمان ایران ۲۱+۱ را گزینش می کنیم من از دو نهاد تقاضا می کنم به خواسته های مردم توجه کنید. برادران و خواهرانی که وزیر و وکیل بودید جا را جهت نسل تازه باز کنید جهت اشخاص شاید گمنام ولی توانمند. توصیه دوم به شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان است که بکوشید نوآوری داشته باشید و صورت هایی پاک دست را گزینش کنید که بعد از چهار سال شاهد نباشیم که شهرداری باز تاریک منزل ای جهت تخلف باشد.

شکوری راد: بعضی می خواهند با دروغ از مردم رای بگیرند

شکوری راد نیز در همایش ستاد جوانان روحانی با تبریک ماه شعبان، گفت: عده ای با جوانان و دانشجویان موافق نیستند و در تیر ۷۸ انتقام خود را گرفتند در آن وقت آقای قالیباف رییس پلیس بود که داستان کوی دانشگاه به وجود آمد. کسانی که قرار بود جهت دانشجویان امنیت بیاورند علیه آنها اقدام کردند.

محمدرضا خاتمی گفت: جناح به اصطلاح اصولگرای ما آنچنان از هم پاشیده که حتی توان معرفی یک کاندیدای در ارزش ریاست‌جمهوری ندارند.

علی شکوری راد گفت: شما فرزندان یادگار دوم خرداد هستید که در آن دوران سید محمد خاتمی گزینش شد و امروز در این جمع حاضر هستید.

دبیرکل حزب اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران یادآور شد: بیشترین جفا در دولت گذشته به محرومان وارد شد و پول آنها را به عنوان صدقه به آنها دادند و مدعی سر و سامان دادن اقتصادی بودند. امروز همان ها مجددا وعده پول می دهند ولی زمانی که روی کار آمدند حرفی از شغل نمی زنند و تنها می گویند پولتان را دادیم.

قدردان پیگیری‌ روحانی جهت برطرف حصر هستیم / برخی می‌خواهند با دروغ ازمردم رای بگیرند ، خاتمی/ شکوری‌‌راد

او گفت: امروز به مردم می گویم که بار دیگر فریب نخورید و رای خود را نفروشید. به کسانی که پیشینه سابق آنها مشخص است و کارنامه قابل قبولی ندارند رای ندهید؛ چراکه آنها در این مدت که بر سر کار بودند کاری جهت ملت نکردند. متاسفانه کسانی که هیچ کارنامه ای ندارند امروز جهت ریاست جمهوری آمده اند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب یادآور شد: در وقت احمدی نژاد بی اخلاقی حاکم شد و امروز شاهد همان سند رو کردن های احمدی نژادی در مناظره ها هستیم و این می تواند کشور عزیزمان ایران را به قهقرا ببرد. دلواپس آراء در شهرستان های بزرگ و کوچک نباشید و آگاه سازی کنید. چراکه طرف برابر تمامی امکانات خود را بسیج کرده هست. اگر در دانشگاه ها شما را از میتینگ و تجمع منع کردند به فضا مجازی بروید و در آنجا فعالیت کنید. کسانی که در این فکر هستند با دروغ از مردم رای بگیرند چگونه می خواهند از مردمی که به دنبال برطرف حصر هستند رای بگیرند.

اخبار سیاسی – خبر آنلاین

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | انتخابات | ایرانیان | انتخابات شورا | سید محمد خاتمی | انتخابات شوراها | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs