اختیارنامه کارت بانکی پلیس فتا مجرم فضای مجازی

اختیارنامه: کارت بانکی پلیس فتا مجرم فضای مجازی

در بارسلونا کمتر بازی کن / رییس فدراسیون آرژانتین به مسی

آرژانتین جهت جام جهانی ۲۰۱۸ امید زیادی به مسی ‌بسته و هواداران این تیم معتقدند که موفقیت یا ناکامی این تیم به آمادگی این ستاره بستگی دارد. ..

ادامه مطلب

کلوب تراکتورسازی به جریمه ۱۵ میلیونی اعتراض می‌کند

باشگاه تراکتورسازی به جریمه ۱۵ میلیونی فدراسیون فوتبال که در قبال تماشاگران این تیم اعلام شد اعتراض کرد. کلوب تراکتورسازی به جریمه ۱۵ میلیونی..

ادامه مطلب

کامیابی‌نیا به ترکیب مهم برمی‌گردد ، بازیکن پرسپولیس بازی با نفت را از دست داد

به گزارش تسنیم، محسن ربیع خواه که در جریان دیدار تراکتورسازی – پرسپولیس دچار مصدومیت شده است بود، دیدار هفته آینده سرخپوشان برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان..

ادامه مطلب

پیشنهاد علی کریمی به کاپیتان سابق پرسپولیس

علی کریمی سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران از مدافع و کاپیتان پیشین پرسپولیس خواست تا در تیم او به فوتبالش ادامه دهد. پیشنهاد علی کریمی به کاپ..

ادامه مطلب

پیش‌بازی شاگردان کی‌روش جهت دیدار با ازبکستان ، ایران – مونته‌نگرو

تیم‌های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و مونته‌نگرو روز یکشنبه دیداری تدارکاتی را در پودوگوریسا برگزار می‌کنند. ایران – مونته نگرو/ پی..

ادامه مطلب

مخالفت منصوریان با جدایی محسن کریمی از استقلال

به گزارش نامه نیوز، طی روزهای اخیر محسن کریمی بازیکن جوان استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران چندین بار اعلام کرد که از اروپا پیشنهاد دارد و بحث جدایی وی مطرح..

ادامه مطلب

افزایش آبی‌ها بعنوان تیم دوم گروه A ، پیروزی استقلال برابر التعاون

تیم فوتبال استقلال آخرین بازی خود در مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را برابر التعاون عربستان برگزار کرد و برابر این تیم به پیروزی ۲ بر یک دست یافت..

ادامه مطلب