اختیارنامه کارت بانکی پلیس فتا مجرم فضای مجازی

اختیارنامه: کارت بانکی پلیس فتا مجرم فضای مجازی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پیش‌بازی شاگردان کی‌روش جهت دیدار با ازبکستان ، ایران – مونته‌نگرو

تیم‌های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و مونته‌نگرو روز یکشنبه دیداری تدارکاتی را در پودوگوریسا برگزار می‌کنند.

پیش‌بازی شاگردان کی‌روش جهت دیدار با ازبکستان ، ایران - مونته‌نگرو

ایران – مونته نگرو/ پیش بازی شاگردان کی روش جهت دیدار با ازبکستان

عبارات مهم : ایران

تیم های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و مونته نگرو روز یکشنبه دیداری تدارکاتی را در پودوگوریسا برگزار می کنند.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران که از چند روز قبل خودش را جهت دیدار حساس و آینده ساز برابر ازبکستان در چارچوب مسابقه های انتخابی جام جهانی فوتبال روسیه آماده می کند، روز یکشنبه از ساعت ۲۳ در ورزشگاه شهر پودوگوریسا پایتخت مونته نگرو به مصاف تیم ملی این کشور می رود.

پیش‌بازی شاگردان کی‌روش جهت دیدار با ازبکستان ، ایران – مونته‌نگرو

شاگردان کی روش بعد از تمرین چند روزه در پایتخت کشور عزیزمان ایران از هفته گذشته عازم اتریش شدند و اردوی آماده سازی خود را در این کشور ادامه دادند. در روزهای نخست این اردو حدود ۱۱ بازیکن در تمرین ها حاضر بودند که در ادامه سردار آزمون، سعید عزت اللهی، میلاد محمدی، علیرضا جهانبخش، رضا قوچان نژاد و… به تمرین ها اضافه شدند.

تیم ملی بعد از دیدار با مونته نگرو راهی دبی خواهد شد و تمرین های خود را جهت دیدار با ازبکستان در ۲۲ خرداد در ورزشگاه آزادی ادامه می دهد.

تیم‌های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و مونته‌نگرو روز یکشنبه دیداری تدارکاتی را در پودوگوریسا برگزار می‌کنند.

تیم ملی مونته نگرو نیز همانند کشور عزیزمان ایران خودش را جهت مسابقه های انتخابی جام جهانی در قاره اروپا آماده می کند. این تیم در گروه E قاره اروپا و بعد از لهستان، با ۷ امتیاز در رده دوم واقع شده است است و در صورت موفقیت در دیدارهای آتی خود، می تواند به پلی آف انتخابی جام جهانی افزایش کند.

از برجسته ترین بازیکنان مونته نگرو می توان به استفان یووتیچ، مهاجم سویا، استفان ساویچ، مدافع اتلتیکو مادرید، مارکو باشا، مدافع لیل فرانسه، لوکا دوردوویچ، مهاجم زنیت سنت پترزبورگ روسیه اشاره کرد. البته هر ۲۳ بازیکن این تیم در تیم های اروپایی بازی می کنند و بر همین شرایط از مونته نگرو یک تیم بین المللی ساخته است.

سرمربی گری مونته نگرو را لیوبیشا تومباکوویچ سرمربی سابق استیل آذین بر عهده دارد و تاکنون با این تیم موفق ظاهر شده است هست. البته او در استیل آذین چندان موفق نبود و بعد از چند هفته از این تیم جدا شد.

پیش‌بازی شاگردان کی‌روش جهت دیدار با ازبکستان ، ایران – مونته‌نگرو

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | ازبکستان | مونته نگرو | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs